KONST / Litografier / Färglitografi 14188343
nr 1418 8343
Färglitografi
Andreé Lanskoy. Signerad, numrerad 68/100. Färglitografi, bildmått: 64x44, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:40:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr